SPECIFICATIONS
| Stereo Power RMS @ 4 Ohm | 2x120W |
| Stereo Power RMS @ 2 Ohm | 2x175W |
| Bridge Power RMS @ 4 Ohm | 1x350W |
| Input Sensitivity Range | 0.4 / 8V |
| High/Low Pass Filter Range (switchable) | 45 / 225Hz |
| High/Low Pass Filter Slope | 12 dB/Oct |
| Band Pass Filter | Not Available |
| SFSA (switchable) | Available |
| Internal Fuse | 2x20A |
| Dimensions | 190mm x 200mm x 50mm |
| Finishing | Black Embossed Paint |


